/ Úvod / Aktuality / Investori zo Silicon Valley na podujatí TechMatch Slovakia 2015

Investori zo Silicon Valley na podujatí TechMatch Slovakia 2015

 

 

12 – 16.októbra sa na podujatí TechMatch Slovakia 2015, ktoré organizuje Slovak Business Agency (SBA), stretne svetová špička z oblasti startup. TechMatch Slovakia 2015 je podujatie, ktorého cieľom je prepojiť popredné európske technologicky orientované startupy s globálnymi korporáciami a investormi, najmä zo Silicon Valley.

PROGRAM

 

 

Kto na podujatí vystúpi?

Podujatie sústredí v Bratislave 30 zástupcov najvýznamnejších nadnárodných korporácií ako Adobe, Fujitsu, LG, Oracle, Salesforce, Sony a profesorov z Univerzity v Berkeley, investorov zo Silicon Valley a 60 startupov zo Slovenska a Európy.

 

Keynote speaker podujatia je bývalý spolupracovník Steva Jobsa, Guy Kawasaki. Medzi spíkrami sa predstaví aj Luke Kowalski, vice-prezident Oracle, ktorý prezradí tipy, akými startupy zaujmú veľké korporácie. Druhým spíkrom je Juha Christensen, ktorého mesačník Time vyhlásil za jedného z 25 najvplyvnejších Európanov v technológiách.

 

Chcete sa zúčastniť?

Verejnosti bude podujatie prístupné od 14. - 16. októbra. Potrebná je len bezplatná registrácia, po ktorej sa môžete zúčastniť programu v Slovenskej filharmónii a Starej tržnici. Registrujte sa TU.

 

 

Viac informácií o podujatí nájdete na www.techmatchslovakia.com.

 

Tlačiť